Sprawdź czym się zajmuję

Oferta

Pokażę Ci jak trwale zmienić nawyki żywieniowe, poprawić zdrowie oraz osiągnąć wymarzoną sylwestkę. Dzięki skutecznej diecie – bez zbędnych wyrzeczeń!

Żywienie w insulinooporności

Nie wiesz jakie produkty wybrać? Na każdej stronie znajdujesz sprzeczne informację? Jesteś w dobrym miejscu! Jestem dietetykiem klinicznym oraz ukończyłam szkolenie School Of Insulinresistance Therapy – ułożę dla Ciebie dietę z niskim IG oraz nauczę jak komponować posiłki.

Zdrowa redukcja masy ciała

Tutaj nie ma mowy o głodówkach i zbędnych wyrzeczeniach! Otrzymasz profesjonalne wsparcie (psycho)dietetyczne, edukację żywieniową, a w efekcie zdrową i piękną sylwetkę, bez efektu jo-jo!

Dietoterapia chorób tarczycy

Chorujesz na niedoczynność tarczycy lub Hashimoto? Dolegliwości zaburzają Twoje codziennie funkcjonowanie? Pomogę Ci poczuć się lepiej i odzyskać radość z życia. Dobrze dobrana dieta pozwoli poprawić Twoje samopoczucie oraz stan zdrowia.

Poprawa gospodarki hormonalnej

Brakuje Ci energii, jesteś chronicznie zmęczona, masz problemy z koncentracją, osłabiony nastrój, czy też problem z zajściem w ciążę? Nie daj sobie wmówić, że „taka Twoja uroda”. Pomogę Ci zadbać o styl życia, aby powrócić do równowagi.

Dieta w endometriozie

Właściwe odżywianie stanowi istotny element leczenia endometriozy. Zadbam o to, aby Twój jadłospis był przeciwzapalny, bogaty w witaminy i składniki mineralne oraz wspierał układ
immunologiczny.

Wsparcie dietetyczne w PCOS

Celem dietoterapii w PCOS jest m.in. zmniejszenie stanu zapalnego, poprawa wrażliwość komórek na insulinę, obniżenie poziomu testosteronu oraz przywrócenie owulacji i regularności miesiączki. Dobrze skomponowany plan żywieniowy pomoże Ci w walce z chorobą oraz jej powikłaniami.

Żywienie w anemii

Ułożę dla Ciebie zbilansowaną dietę, bogatą w witaminy oraz składniki mineralne.
Dodatkowo otrzymasz informacje dotyczące diagnostyki oraz protipy dietetyczne jak zapobiegać niedoborom żywieniowym.

Dieta w leczeniu trądziku

Dieta ma istotny wpływ na stan Twojej skóry -jedne produkty nasilają objawy, inne zaś wspomagają proces leczenia. Podczas współpracy ze mną dowiesz się co jeść, a czego unikać, jeśli chcesz cieszyć się cerą w doskonałej kondycji.

Wsparcie psychodietetyczne

Jesteś na diecie odkąd pamiętasz i przerobiłaś już wszystkie diety cud? Chcesz wiedzieć jak przestać zajadać emocję, czy też odróżnić głód fizjologiczny od emocjonalnego? Jak budować i umacniać silną wolę? I oczywiście jak wyjść z błędnego koła odchudzania? Jeśli odpowiedziałaś tak, to jesteś w dobrym miejscu! Pomogę Ci poprawić relację z jedzeniem, a przy tym cieszyć się zdrowiem i wymarzoną sylwetką.

DIETETYKA KLINICZNA

PSYCHODIETETYKA

Call Now Button